KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12023203
nr 1202 3203
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, 1951, komposition. Motivet: 15x18
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 10 september 2018
kl 19:49:46
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr